fbpx

Magdalena Licka – psychoterapeutka psychodynamiczna

Z dumą przedstawiamy Państwu panią Magdalenę Licką, która niedawno powiększyła szeregi naszego niesamowitego zespołu Psycholodzy Cynamonowa. Pani Magdalena jest psychologiem i psychoterapeutką, która prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. W pracy z klientami kieruje się profesjonalizmem i empatią. Ważny jest dla niej szacunek i wysłuchanie każdego kto potrzebuje pomocy.

Jeśli cierpimy z powodu niepokoju, obniżonej samooceny, mamy poczucie braku satysfakcji z życia, trudności w zbudowaniu i utrzymaniu trwałych relacji interpersonalnych, utraciliśmy kogoś bliskiego, borykamy się z długotrwale obniżonym nastrojem lub depresją, a może potrzebujemy lepiej zrozumieć siebie i swoje potrzeby, to warto się do niej zwrócić – udzieli wsparcia w dążeniu do zdrowia oraz uzyskiwaniu satysfakcji i spełnienia z życia.

Pani Magdalena Licka prowadzi sesje osób dorosłych i młodzieży od 15 roku życia w języku polskim, angielskim i francuskim w gabinecie (na Ursynowie) jak i w formie online. Pracuje popołudniu w czwartki.

Więcej informacji o psychoterapeutce (jej wykształceniu, kompetencjach i sposobie pracy), znajdziecie w jej biogramie. Zapisy na wizytę możliwe w systemie rezerwacji online lub pod telefonem 730 110 477

 

Comments are closed.

Cresta Social Messenger