fbpx

FUNDAMENTY ODDECHU to 8 tygodniowy proces, który zmieni Twoją codzienność i wzmocni Twoje funkcjonowanie.

Serdecznie zapraszamy na cykl spotkań oddechowych prowadzonych przez naszą terapeutkę panią Agatę Mamczur trenerkę oddechu. Program z składa się z 2,5 godzinnych spotkań raz w tygodniu w jednym z 9 miast w Polsce: Warszawa, Kraków, Poznań, Olecko, Bielsko-Biała, Częstochowa, Mielec, Radom, Lublin.

W warszawskim gabinecie Cynamonowa” zaczynamy 10 kwietnia 2024 roku, czyli w środę, o godzinie 11 lub 12.

Dodatkowo i nieobowiązkowo wzmacniane będą spotkania na żywo przez Codzienne Live’y poranne o 8.00, gdzie przez 20-30 min praktykowane będą poznane praktyki oddechu z innymi uczestnikami z całej Polski w dedykowanej grupie.

Ten trening jest bezpiecznym, rzeczowym i mocnym wdrożeniem oddechu w codzienność, które opiera się na tysiącletnich tradycjach duchowych i jest mocno przebadane przez współczesną naukę.

Doświadczysz mocy oddechu w praktyce. Zrozumiesz mechanizmy oddechowe z perspektywy neurologicznej i hormonalnej, ale też poznasz energetyczny wymiar i wytłumaczenie praktyki oddechu znane tradycjom duchowym.

Celem jest uwolnienie napięć fizycznych i emocjonalnych, aby mieć więcej zdrowia i energii do życia na co dzień i z większą łatwością radzić sobie z tym, co bywa dla nas problematyczne. Celem jest również wzmocnienie poczucia samo miłości – Twoje samopoczucie jest najważniejszym paliwem dla Twoich działań zawodowych, stanem w którym tworzysz najlepsze relacje i jesteś zdrowy.

Cotygodniowe spotkania na żywo i codzienne praktyki on-line, a także dodatkowe propozycje wdrożenia oddechu:

 • wzmocnią Twoje dobre samopoczucie i poczucie sprawstwa w życiu,
 • rozwiną zdolność do kontaktu z własnymi uczuciami i potrzebami,
 • przywrócą równowagę i poczucie własnej przestrzeni,
 • poprawią Twoją relację z Tobą i innymi,
 • zbudują odporność na stres,
 • zaczniesz lepiej regenerować się,
 • wzmocnisz kontrolę emocjonalną: łatwiejsze panowanie nad smutkiem, złością i lękiem,
 • zyskasz nową perspektywę i dystans w obliczu stresu,
 • uwolnisz zablokowane emocje i zakumulowane napięcia fizyczne,
 • poczujesz przypływ energii i optymizmu,
 • wzmocnisz doświadczanie przyjemności zmysłowej,
 • będziesz podejmować lepsze decyzje

Fundamenty są odpowiednie dla:

Osób początkujących, które nigdy nie praktykowały oddychania, ani innych metod pracy wewnętrznej. Osób, które korzystają z sesji grupowych lub indywidualnych lub znają pracę z oddechem – skorzystają mocno z tego programu przede wszystkim w wymiarze regularnej praktyki! Sesje po tym programie pogłębią się. Dla osób doświadczonych w innych metodach zaskoczeniem będzie jak głęboko sięga prosta praca z oddechem: psychiatrzy, psychoterapeuci, lekarze z reguły są zdumieni siłą procesu oddechowego, podobne doświadczenia mamy z joginami i osobami medytującymi, lub zajmującymi się energetycznym uzdrawianiem.

Miejsce spotkań: Psycholodzy Cynamonowa
filia ul. Grzegorzewskiej 4/34, Warszawa
Kiedy: od 10.04 do 5.06 – środy, 11:00 – 13.30 (lub 12-14:30, jeśli tak będzie pasowało większości chętnych)

Cena: 1190 pln do 3 kwietnia
1390 pln od 4 kwietnia

Zapisywać się można pod numerem telefonu: +48 888 995 993 lub pisząc na adres: agata.mamczur@gmail.com

Więcej o metodzie pracy, tematyce każdego z 8 spotkań, o wsparciu po fundamentach  i jakie są spodziewane efekty programu z perspektywy przebadanych rezultatów, dowiedzieć można się tutaj

A jeśli zastanawiasz się czy wziąć udział w tym cyklu to…. zapraszamy na:

Otwarte spotkanie z oddechem – wprowadzające do Fundamentów Oddechu

Dowiesz się na nim, czym jest program FUNDAMENTÓW ODDECHU i będziesz miał/a okazję doświadczyć oddechu na sobie i zadać wszelkie nurtujące Cię pytania. To spotkanie jest BEZPŁATNE.

Cały program może zmienić Twoją codzienność i wzmocnić Twoje funkcjonowanie. Spotkanie jest otwarte dla każdego i nieobowiązkowe przy podejmowaniu decyzji o udziale w programie.
𝐊𝐢𝐞𝐝𝐲?
3.04.2024 (środa) g. 11-13
𝐆𝐝𝐳𝐢𝐞?
Psycholodzy Cynamonowa, filia:
ul. Grzegorzewskiej 4/34
Warszawa

Więcej informacji pod linkiem: tutaj

Po prostu przyjdź bez zapowiedzi lub daj znać, że przyjdziesz.
Agata Mamczur,
tel: 888 995 993

 


Organizatorką i prowadzącą cykl spotkań oddechowych jest:

agata-mamczur-terapeutka-trener-oddechu

Agata Mamczur – terapeutka, holistyczna trenerka oddechu. Certyfikowana w dwóch metodach oddechowych: Oddychaniu Holotropowym (2017) i Oddechu Transmodalnym (2020). Studiowała także psychologię kliniczną i Psychologię Procesu. W oddechu najbardziej urzeka ją naturalne przenikanie się psychologii i duchowości oraz miłość do każdego ludzkiego aspektu i doświadczenia. Przez lata zgłębiała różne podejścia z obszaru medytacji, duchowości, pracy z ciałem, głosem i emocjami. Wspieranie osób w wewnętrznej pracy przynosi jej wiele radości i spełnienia. Prywatnie miłośniczka muzyki, śpiewu i naturalnego podejścia do życia. Na co dzień pracuje w warszawskim gabinecie Psycholodzy Cynamonowa, w Radomiu oraz online i prowadzi warsztaty rozwojowe.

Comments are closed.

Cresta Social Messenger