fbpx

Zarezerwuj termin u naszego Specjalisty

Wybierz interesującą Cię usługę, specjalistę oraz termin, a następnie podaj swoje dane kontaktowe i zatwierdź rezerwację. Jeśli spotkanie ma się odbyć online, zostaniesz także poproszony o opłacenie sesji.

Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz automatyczne potwierdzenie SMS i email, a także przypomnienie na dzień przed spotkaniem.

Na górze listy znajdują się usługi świadczone ONLINE. Jeśli chcesz zarezerwować spotkanie w GABINECIE – zjedź nieco niżej i wybierz gabinet, który Cię interesuje. Gabinety przy ul. Cynamonowej i ul. Grzegorzewskiej są gabinetami na Ursynowie, w okolicy metra Imielin. Gabinet przy ul. Komputerowej to gabinet na Mokotowie (Mordor).

Jeśli chcą państwo zarezerwować sesję w języku ukraińskim lub rosyjskim, po wybraniu usługi prosimy o wybranie specjalisty – psychologa i psychoterapeuty pani Yany Gololob. Pani Yana pracuje jedynie w formie spotkań online. Prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną i terapię par.

Якщо Вам потрібно зарезервувати сесію українською або російською мовами, після обрання послуги, оберіть, будь-ласка, спеціаліста – психологиню та психотерапевтку, пані Яну Гололоб. Пані Яна працює лише онлайн. Вона пропонує психологічне консультування, індивідуальну та парну психотерапію.

Zapłać za sesję

SESJE W GABINECIE

W przypadku sesji w gabinecie możesz zapłacić na miejscu kartą lub gotówką.

 

SESJE ONLINE

W przypadku sesji online oczekujemy płatności z góry.

Jeśli dokonujesz rezerwacji przez naszą stronę internetową, to po wybraniu terapeuty i terminu spotkania system automatycznie przekieruje Cię do strony płatności.

Jeśli spotkanie online ze specjalistą umawiasz telefonicznie lub mailowo, razem z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz od nas mailem dedykowany link do płatności za sesję.

Płatności online obsługiwane są przez system Przelewy24. Możliwe metody płatności to m.in. przelew bankowy, karta płatnicza, karta kredytowa, BLIK, GooglePay. Płatności za sesje opłacone, ale odwołane z 24 h wyprzedzeniem, zwracamy (szczegóły znajdziesz w Regulaminie).

W razie problemów z płatnością, skontaktuj się z nami telefonicznie (tel. 730 110 477) lub mailowo (psychoterapia.cynamonowa@gmail.com).

 

Faktury

Jeśli potrzebujesz, byśmy wystawili Ci fakturę za nasze usługi, daj nam znać jak najszybciej to możliwe – najpóźniej w momencie płatności za sesję i wydruku paragonu za nią – oraz podaj dane, które mamy umieścić na fakturze. W przypadku faktury dla osoby prywatnej potrzebujemy imię i nazwisko oraz adres. W przypadku faktury dla firmy potrzebujemy pełną nazwę firmy, adres i numer NIP. W związku z obowiązującymi przepisami prawa nie jesteśmy w stanie wystawiać faktur wstecz.

 

Kontakt z nami możliwy jest pod numerem tel. 730 110 477 lub mailowo: psychoterapia.cynamonowa@gmail.com.

Cresta Social Messenger