fbpx

Zarezerwuj termin u naszego Specjalisty

pełny system rezerwacji

Wybierz interesującą Cię lokalizację, usługę, specjalistę oraz termin, podaj swoje dane kontaktowe, a następnie potwierdź i opłać rezerwację.

W przypadku usług o stałej cenie, pobierzemy pełną opłatę za wizytę. Możesz anulować rezerwację i dostać pełen zwrot kosztów do 48h przed terminem wizyty.

W przypadku usług, których ceny różnią się w zależności od specjalisty (np. konsultacje psychologiczne, psychoterapia indywidualna) pobierzemy jedynie opłatę rezerwacyjną w wysokości 180 zł (sesja indywidualna) lub 320 zł (sesja pary), zaliczaną następnie na poczet kosztów wizyty. Nasza recepcja skontaktuje się z tobą jak najszybciej to możliwe, informując o dokładnym koszcie wizyty i możliwych formach płatności pozostałej do zapłaty kwoty.

Po dokonaniu i opłaceniu rezerwacji otrzymasz automatyczne potwierdzenie SMS i email, a także przypomnienie na dwa dni przed spotkaniem.

Ceny usług u poszczególnych osób umieszczone są przy ich biogramach na naszej stronie. Poznasz je także dzwoniąc pod telefon +48 730 110 477 lub pisząc na psychoterapia.cynamonowa@gmail.com. Ceny usług w języku angielskim są około 20% większe niż ceny usług świadczonych po polsku. Dokładny cennik usług po angielsku znajdziecie państwo tutaj: cennik eng.

Na górze listy znajdują się usługi świadczone w GABINECIE. Z trzech dostępnych wybierz gabinet, który Cię interesuje. Gabinet przy ul. Komputerowej to gabinet na Mokotowie (Mordor). Gabinety przy ul. Grzegorzewskiej i ul. Cynamonowej są gabinetami na Ursynowie, w okolicy metra Imielin. Jeśli chcesz zarezerwować spotkanie ONLINE – zjedź nieco niżej na dół listy do usług świadczonych online i tam wybierz tę, która cię interesuje.

Cresta Social Messenger