fbpx

Zarezerwuj termin u naszego Specjalisty

Zapłać za sesję

SESJE W GABINECIE

W przypadku sesji w gabinecie możesz zapłacić na miejscu kartą lub gotówką.

 

SESJE ONLINE

W przypadku sesji online oczekujemy płatności z góry.

Jeśli dokonujesz rezerwacji na naszej stronie internetowej, to po ustaleniu terminu spotkania system automatycznie przekieruje Cię do strony płatności.

Jeśli spotkanie online ze specjalistą umawiasz telefonicznie lub mailowo, razem z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz od nas mailem dedykowany link do płatności, przygotowany tak, by odpowiadał Twoim potrzebom.

Płatności online obsługiwane są przez system Przelewy24. Możliwe metody płatności to m.in. przelew bankowy, karta płatnicza, karta kredytowa, BLIK, Googlepay. Płatności za sesje opłacone, ale odwołane z 24 h wyprzedzeniem, zwrócamy (szczegóły znajdziesz w Regulaminie).

W razie problemów z płatnością, skontaktuj się z nami telefonicznie (tel. 730 110 477) lub mailowo (psychoterapia.cynamonowa@gmail.com).

 

Faktury

Jeśli potrzebujesz, byśmy wystawili fakturę za nasze usługi, daj nam znać jak najszybciej – najpóźniej w momencie płatności za sesję i wydruku paragonu za nią – oraz podaj dane, które mamy umieścić na fakturze. W przypadku faktury dla osoby prywatnej potrzebujemy imię i nazwisko oraz adres. W przypadku faktury dla firmy potrzebujemy pełną nazwę firmy, adres i numer NIP. W związku z obowiązującymi przepisami prawa nie jesteśmy w stanie wystawiać faktur wstecz.

 

Kontakt z nami możliwy jest pod numerem tel. 730 110 477 lub mailowo: psychoterapia.cynamonowa@gmail.com.

Cresta Social Messenger