fbpx

Zarezerwuj termin u naszego Specjalisty

Wybierz interesującą Cię usługę, specjalistę oraz termin, podaj swoje dane kontaktowe, a następnie potwierdź rezerwację i opłać sesję.

Po dokonaniu i opłaceniu rezerwacji otrzymasz automatyczne potwierdzenie SMS i email, a także przypomnienie na dwa dni przed spotkaniem.

Na górze listy znajdują się usługi świadczone w GABINECIE. Z trzech dostępnych wybierz gabinet, który Cię interesuje. Gabinet przy ul. Komputerowej to gabinet na Mokotowie (Mordor). Gabinety przy ul. Grzegorzewskiej i ul. Cynamonowej są gabinetami na Ursynowie, w okolicy metra Imielin. Jeśli chcesz zarezerwować spotkanie ONLINE – zjedź nieco niżej na dół listy do usług świadczonych online i tam wybierz tę, która cię interesuje.

Якщо Вам потрібно зарезервувати сесію українською або російською мовами, після обрання послуги, оберіть, будь-ласка, спеціаліста – психологиню та психотерапевтку, пані Яну Гололоб. Пані Яна працює лише онлайн. Вона пропонує психологічне консультування, індивідуальну та парну психотерапію.

Zapłać za sesję

REGULARNE SESJE W GABINECIE

W przypadku regularnych sesji w gabinecie możesz zapłacić na miejscu kartą lub gotówką.

 

SESJE WSTĘPNE & SESJE ONLINE

W przypadku sesji pierwszorazowych, wstępnych (tzw. sesji konsultacyjnych) oraz wszystkich sesji online oczekujemy płatności z góry.

Jeśli dokonujesz rezerwacji przez naszą stronę internetową, to po wybraniu terapeuty i terminu spotkania system automatycznie przekieruje Cię do strony płatności.

Jeśli spotkanie konsultacyjne lub sesję online ze specjalistą umawiasz telefonicznie lub mailowo, razem z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz od nas mailem dedykowany link do płatności za sesję.

Płatności online obsługiwane są przez system Przelewy24. Możliwe metody płatności to m.in. przelew bankowy, karta płatnicza, karta kredytowa, BLIK, GooglePay. Płatności za sesje opłacone, ale odwołane z 48 h wyprzedzeniem, zwracamy (szczegóły znajdziesz w Regulaminie). W razie potrzeby zlecenia zwrotu płatności, prosimy o niezwłoczny kontakt – to usprawni nasze działania.

W razie problemów z rezerwacja lub płatnością, skontaktuj się z nami telefonicznie (tel. 730 110 477) lub mailowo (psychoterapia.cynamonowa@gmail.com).

Faktury

Jeśli potrzebujesz, byśmy wystawili Ci fakturę za nasze usługi, daj nam znać jak najszybciej to możliwe – najpóźniej w momencie płatności za sesję i wydruku paragonu za nią – oraz podaj dane, które mamy umieścić na fakturze. W przypadku faktury dla osoby prywatnej potrzebujemy imię i nazwisko oraz adres. W przypadku faktury dla firmy potrzebujemy pełną nazwę firmy, adres i numer NIP. W związku z obowiązującymi przepisami prawa nie jesteśmy w stanie wystawiać faktur wstecz.

 

Kontakt z nami możliwy jest pod numerem tel. 730 110 477 lub mailowo: psychoterapia.cynamonowa@gmail.com.

Cresta Social Messenger