fbpx

Zapłać za sesję

REGULARNE SESJE W GABINECIE

W przypadku regularnych sesji w gabinecie możesz zapłacić na miejscu kartą lub gotówką.

 

SESJE WSTĘPNE & SESJE ONLINE

W przypadku sesji pierwszorazowych, wstępnych (tzw. sesji konsultacyjnych) oraz wszystkich sesji online oczekujemy płatności z góry.

Jeśli dokonujesz rezerwacji przez naszą stronę internetową, to po wybraniu terapeuty i terminu spotkania system automatycznie przekieruje Cię do strony płatności i pobierze opłatę rezerwacyjną, zaliczaną następnie na poczet płatności za sesję. Więcej info tutaj: rezerwacja.

Jeśli spotkanie konsultacyjne lub sesję online ze specjalistą umawiasz telefonicznie lub mailowo, razem z potwierdzeniem rezerwacji otrzymasz od nas mailem dedykowany link do płatności za sesję.

Płatności online obsługiwane są przez system Przelewy24. Możliwe metody płatności to m.in. przelew bankowy, karta płatnicza, karta kredytowa, BLIK, GooglePay. Płatności za sesje opłacone, ale odwołane z 48 h wyprzedzeniem, zwracamy (szczegóły znajdziesz w Regulaminie). W razie potrzeby zlecenia zwrotu płatności, prosimy o niezwłoczny kontakt – to usprawni nasze działania.

W razie problemów z rezerwacja lub płatnością, skontaktuj się z nami telefonicznie (tel. 730 110 477) lub mailowo (psychoterapia.cynamonowa@gmail.com).

Faktury

Jeśli potrzebujesz, byśmy wystawili Ci fakturę za nasze usługi, daj nam znać jak najszybciej to możliwe – najpóźniej w momencie płatności za sesję i wydruku paragonu za nią – oraz podaj dane, które mamy umieścić na fakturze. W przypadku faktury dla osoby prywatnej potrzebujemy imię i nazwisko oraz adres. W przypadku faktury dla firmy potrzebujemy pełną nazwę firmy, adres i numer NIP. W związku z obowiązującymi przepisami prawa nie jesteśmy w stanie wystawiać faktur wstecz.

 

Kontakt z nami możliwy jest pod numerem tel. 730 110 477 lub mailowo: psychoterapia.cynamonowa@gmail.com.

Cresta Social Messenger