fbpx

Kinga Brzewska – psychoterapeutka gestalt i interwent kryzysowy

Rozwijamy się! Z radością zapraszamy na konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną do nowej członkini zespołu Psycholodzy Cynamonowa – psychoterapeutki pracujęcej w nurcie gestalt oraz interwenta kryzysowego – pani Kingi Brzewskiej. Pani Kinga pracuje psychoterapeutycznie z osobami dorosłymi, prowadząc konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, a także konsultacje w sytuacji interwencji kryzysowej. Możliwe są także spotkania w języku angielskim.

Warto się do niej zwrócić, jeśli borykamy się z trudnymi emocjami (lęk przed przyszłością, pustka i brak poczucia sensu), doświadczamy bólu i cierpienia w związku z przeszłymi lub aktualnymi wydarzeniami, potrzebujemy wsparcia w sytuacji kryzysowej (śmierć osoby bliskiej, żałoba, rozstanie, choroba, urtata pracy, wypalenie zawodowe), stoimy w obliczu konieczności podjęcia istotnych decyzji, borykamy się z długotrwale obniżonym nastrojem lub depresją.

Dodatkowo pani Kinga Brzewska prowadzi konsultacje psychologiczne, czyli wstępne lub też  ograniczone w czasie spotkania z klientami naszego gabinetu – dla osób potrzebujących wsparcia w kryzysie, szukających dla siebie odpowiedniego rodzaju pomocy, chcących uzyskać wiedzę na temat zjawisk psychologicznych (emocji, reakcji, zaburzeń itp).

Podobnie jak większość specjalistów w naszym gabinecie, prowadzi sesje zarówno w gabinecie (na warszawskim Ursynowie), jak i w formie online. Pracuje wieczorem w poniedziałki, wtorki i środy.

Więcej informacji o psychoterapeutce, jej wykształceniu, kompetencjach i sposobie pracy znajdziecie tutaj. Zapisy na wizytę w systemie rezerwacji online lub pod telefonem 730 110 477

Comments are closed.

Cresta Social Messenger