fbpx

Joanna Marszalska – psycholog biznesu & młodych dorosłych

Z dumą i radością informujemy, że od lutego tego roku do naszego zespołu dołączyła nowa specjalistka – psycholog Joanna Marszalska. Pani Joanna pracuje indywidualnie, przede wszystkim z ludźmi biznesu oraz z młodymi osobami dorosłymi. Warto się do niej zwrócić, gdy macie trudności z radzeniem sobie ze stresem, związanym z odpowiedzialnością, ryzykiem finansowym czy podejmowanymi decyzjami, gdy pomimo zewnętrznych sukcesów borykacie się z niską samooceną i lękiem, a także wtedy, gdy problemy leżą w relacjach z ludźmi – w związku, rodzinie czy pracy.

Pani Joanna Marszalska prowadzi także konsultacje psychologiczne, czyli spotkania wstępne z klientami trafiającymi do naszego gabinetu, potrzebującymi wsparcia  w wyborze odpowiedniego specjalisty lub pomocy w decyzji, jakiego rodzaju pomoc będzie dla nich najodpowiedniejsza. Pracuje również w języku angielskim. Tak jak wszyscy nasi specjaliści, prowadzi spotkania zarówno w gabinecie, jak i w formie online.

Więcej informacji o pani Joannie, jej wykształceniu psychologicznym, kompetencjach i doświadczeniu zawodowym znajdziecie tutaj. Zapisy na wizytę w systemie rezerwacji online lub pod telefonem 730 110 477

Comments are closed.

Cresta Social Messenger