fbpx

Przestawiamy się na pracę psychologiczną ONLINE

Od 13 marca 2020 nasz system pracy w gabiencie mocno się zmienił. Duża część specjalistów – psychologów, psychoterapeutów, coachów i dietetyków – zaproponowała swoim klientom pracę w formie porad psychologicznych online oraz psychoterapii online. Podobnie nasz lekarz psychiatra zaczął pracować z klientami prowadząc wideorozmowy i rozmowy telefoniczne – wprowadzając dla swoich klientów możliwość odbycia konsultacji psychiatrycznej online lub w formie tele-porady psychiatrycznej (rozmowy z psychiatrą przez telefon, umożliwiającej także wystawienie e-recepty lub e-zwolnienia).

W ostatnim czasie intensywnie pracowaliśmy również nad tym, by było to możliwe i bezpieczne także z technicznego punktu widzenia. Na naszej stronie internetowej uruchomiliśmy system rezerwacji online umożliwiający naszym klientom wybranie i zarezerwowanie dogodnego terminu spotkania ze specjalistą, a także (jeśli wizyta ma charakter spotkania online lub rozmowy telefonicznej) opłacenie wizyty – nie tylko, jak do tej pory, w formie tradycyjnego przelewu, ale także w formie płatności w systemie Przelewy24 (przelew z dowolnego banku, także kartą kredytową lub blikiem).

Jednocześnie także w ostatnim tygodniu wszyscy nasi specjaliści podejmowali indywidualne decyzje dotyczące tego, czy pracują wyłącznie z domu, prowadząc konsultacje psychologiczne online, psychoterapię online czy konsultacje psychiatryczne online, czy też pracują w gabinecie – prowadząc zarówno spotkania online, jak i tradycyjne sesje psychoterapeutyczne i psychologiczne z klientami w gabinecie. Troszcząc się o ich bezpieczeństwo a także o bezpieczeństwo ich klientów wciąż intensywnie dbamy o higienę w gabinecie. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie najczęściej dotykane przez klientów i terapeutów, takie jak klamki, uchwyty i włączniki. Udostępniamy papierowe ręczniki. Bardzo często i bardzo dokładnie sprzątamy.

Klientom, którzy źle się czują i podejrzewają u siebie lub przechodzą infekcje wciąż rekomendujemy rezygnację z sesji w gabinecie na rzecz spotkania z psychologiem, psychoterapeutą czy psychiatrą w formie wideorozmowy, prowadzonej przez jeden z dostępnych komunikatorów internetowych.

Życząc wszystkim nam zdrowia, spokoju i odpowiedzialności, pozdrawiamy serdecznie.

Zespół gabinetu Psycholodzy Cynamonowa

Comments are closed.

Cresta Social Messenger