fbpx

Superwizja terapii par

Superwizja to regularne spotkania, w trakcie których starszy stażem, doświadczeniem i wiedzą specjalista (psychoterapeuta, terapeuta par, terapeuta uzależnień, trener lub coach), spotyka się i konsultuje to, w jaki sposób z klientami lub pacjentami pracuje osoba o mniejszym doświadczeniu. Takie spotkania mają na celu zabezpieczenie interesów klientów – poprawiają jakość pracy psychoterapeutów, terapeutów par czy coachów, motywują ich do ciągłego rozwoju umiejętności oraz zabezpieczają przed popełnianiem błędów. W większości zawodów pomocowych regularna superwizja własnej pracy jest wymogiem, stawianym przez stowarzyszenia zrzeszające specjalistów danej profesji oraz kodeksy etyczne regulujące ich pracę.

mężczyzna rozmawia z kobietą w gabinecie psychologicznym

W naszym gabinecie proponujemy możliwość skorzystania z superwizji EFT dla terapeutów par. Superwizorka aplikantka Barbara Sławik wspiera w rozwoju terapeutów par, w terapii skoncentrowanej na emocjach (Emotionally Focused Therapy). Godziny pracy superwizyjnej prowadzonej przez panią Barbarę wliczają się do uzyskania certyfikatu terapeuty EFT w ICEEFT.

Sesje superwizji mogą mieć formę pracy indywidualnej, pracy z dwójką superwizantów, lub w przypadku kilku terapeutów możliwe jest stworzenie grupy superwizyjnej. Spotkania superwizyjne odbywają się w gabinecie lub online.

Nasi specjaliści

W naszym gabinecie psychologicznym superwizję prowadzi:

barbara slawik dyplomowany trener

Barbara Sławik

Jestem psychoterapeutką i dyplomowaną trenerką.

Prowadzę terapię indywidualną, terapię par i rodzin, także w języku angielskim.

733 641 321

Umów się na wizytę

Cresta Social Messenger