Niskopłatne konsultacje psychologiczne – Maria Dowgiałło-Kadłubowska

Od listopada do naszego zespołu dołącza nowa osoba – pani Maria Dowgiałło-Kadłubowska. Pani Maria jest psycholożką oraz psychoterapeutką w trakcie szkolenia. W gabinecie Psycholodzy Cynamonowa prowadzi niskopłatne konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych w szczególnie trudnej sytuacji materialnej.

Pani Maria Dowgiałło-Kadłubowska pracuje w podejściu psychodynamicznym. Możecie się do niej zwrócić z wszelkimi problemami natury psychologicznej – problemami w relacjach, kłopotami takimi jak depresja, nerwica, stany lękowe czy ataki paniki, zaburzenia natury psychosomatycznej, ciągłe zamartwianie się, napięcie i stres, przedłużająca się żałoba, bolesne rozstanie, problemy z nawiązywaniem relacji, niezadowolenie z siebie czy utrata poczucia sensu w życiu.

Więcej informacji o pani Marii, jej wykształceniu, kompetencjach i doświadczeniu zawodowym, a także informacje kontaktowe znajdziecie tutaj. Zapisy na wizytę bezpośrednio u psychoterapeuty lub pod telefonem 730 110 477.

Cena jednego spotkania w terapii niskopłatnej to 60 zł. Dostępne terminy konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii indywidualnej: środa do godz. 14.00

Comments are closed.

Call Now Button730 110 477
Cresta Social Messenger