fbpx

Konsultacje psychologiczne dla wolontariuszy

Chcąc wesprzeć osoby pomagające uchodźcom z Ukrainy – organizatorów pomocy, wolontariuszy, osoby goszczące Ukraińców w swoich domach, pracowników socjalnych, pracowników służb i wszystkich innych pomagaczy – proponujemy jako zespół psychologów i psychoterapeutów bezpłatne krótkie konsultacje psychologiczne (30 minut) dla wszystkich osób aktywnie angażujących się w udzielanie pomocy, a jednocześnie potrzebujących wysłuchania i wsparcia emocjonalnego, pomocy w ocenie swojego stanu psychicznego i fizycznego oraz być może w zbalansowaniu aktywności i zaplanowaniu dalszych działań w obecnej, ekstremalnie trudnej sytuacji.

Konsultacje w tej formie świadczą wybrani specjaliści z zespołu: Ewa Kaczorkiewicz, Maja Kukiełka, Marta Królak, Joanna Santura, Beata Danielska, Maria Dobraczyńska. Nie pobieramy za nie żadnego wynagrodzenia, a praca świadczona jest wolontaryjnie.

Forma konsultacji: w gabinecie, online lub telefonicznie w zależności od preferencji i możliwości klienta oraz terapeuty.

Zapisy na bezpłatne krótkie konsultacje psychologiczne pod telefonem 730 110 477 lub mailowo: psychoterapia.cynamonowa@gmail.com.

Comments are closed.

Cresta Social Messenger