fbpx

Katarzyna Drużycka – psychoterapeutka dorosłych i trener

Rozwijamy się! Z radością zapraszamy na konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną do nowego członka zespołu Psycholodzy Cynamonowa – trenerki oraz psychoterapeutki pracujęcej w nurcie humanistycznym i integracyjnym – pani Katarzyny Drużyckiej. Pani Katarzyna pracuje psychoterapeutycznie z osobami dorosłymi, prowadząc konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, konsultacje dla rodziców.

Warto się do niej zwrócić, jeśli potrzebujemy wsparcia w sytuacji kryzysowej (śmierć, żałoba, rozstanie, choroba, wypalenie zawodowe), przeżywamy lęk przed tym, co przyniesie przyszłość, doświadczamy bólu i cierpienia w związku z trudnymi przeszłymi lub aktualnymi doświadczeniami, borykamy się z obniżonym nastrojem lub depresją, poszukujemy sensu w życiu.

Dodatkowo pani Katarzyna Drużycka prowadzi konsultacje psychologiczne, czyli wstępne lub też  ograniczone w czasie spotkania z klientami naszego gabinetu – dla osób potrzebujących wsparcia w kryzysie, szukających dla siebie odpowiedniego rodzaju pomocy, chcących uzyskać wiedzę na temat zjawisk psychologicznych (emocji, reakcji, zaburzeń itp).

Podobnie jak inni specjaliści w naszym gabinecie, w obecnej sytuacji zagrożenia zdrowotnego spowodowanego COVID-19, prowadzi sesje zarówno w gabinecie, jak i w formie online. Pracuje wieczorem we wtorki oraz w niedziele.

Więcej informacji o psychoterapeutce, jej wykształceniu, kompetencjach i sposobie pracy znajdziecie tutaj. Zapisy na wizytę w systemie rezerwacji online lub pod telefonem 730 110 477

Comments are closed.

Cresta Social Messenger