fbpx

Bartłomiej Kuzdraliński – psychoterapeuta psychodynamiczny

Nasz zespół się powiększa! Z dumą zapraszamy na konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną do kolejnego członka naszego rosnącego zespołu w gabinecie Psycholodzy Cynamonowa – psychoterapeuty pracującego w nurcie psychodynamicznym – pana Bartłomieja Kuzdralińskiego. Pan Bartłomiej pracuje psychoterapeutycznie z osobami dorosłymi, prowadząc konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną.

Warto się do niego zgłosić, jeśli cierpimy na zaburzenia depresyjne, zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, mamy trudności w relacjach, przeżywamy kryzys.

Ponadto pan Bartłomiej Kuzdraliński prowadzi konsultacje psychologiczne, czyli wstępne lub też  ograniczone w czasie spotkania z klientami naszego gabinetu – dla osób potrzebujących wsparcia w kryzysie, szukających dla siebie odpowiedniego rodzaju pomocy, chcących uzyskać wiedzę na temat zjawisk psychologicznych (emocji, reakcji, zaburzeń itp).

Podobnie jak inne osoby w naszym gabinecie, w obecnej sytuacji zagrożenia zdrowotnego spowodowanego COVID-19, prowadzi sesje zarówno w gabinecie, jak i w formie online. Pracuje w poniedziałki i we wtorki (w nowym gabinecie na Mokotowie przy ul. Komputerowej 8) oraz w czwartki po południu (w filii gabinetu przy ul. Grzegorzewskiej 4).

Więcej informacji o psychoterapeutce, jej wykształceniu, kompetencjach i sposobie pracy znajdziecie tutaj. Zapisy na wizytę w systemie rezerwacji online lub pod telefonem 730 110 477

Comments are closed.

Cresta Social Messenger