fbpx

Barbara Sławik – dodatkowe godziny przyjęć od początku września

AKTUALIZACJA: Na początku roku 2023 pani Barbara Sławik zakończyła współpracę z naszym gabinetem. Aktualnie przyjmuje klientów indywidualnych i pary w swoim gabinecie w Warszawie. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe tutaj: Mentalia – Pracownia Terapii i Rozwoju

____________________________________

Pani Barbara Sławik, pracująca w naszym zespole psychoterapeutka i dyplomowany trener, od września rozszerza swoje godziny przyjęć klientów w gabinecie Psycholodzy Cynamonowa. Do dotychczasowych dni, czyli środy i czwartku, dodane zostają wtorki.

Przypominamy, że pani Barbara Sławik prowadzi u nas psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży od lat 16. Pracuje także z parami, prowadząc terapię par, jak również z całymi rodzinami (tu nie ma ograniczeń wiekowych dotyczących dzieci). W swojej pracy korzysta z wiedzy i doświadczenia w zakresie terapii psychodynamicznej, terapii systemowej, mentalizacji oraz terapii skoncentrowanej na emocjach. Integrując różne podejścia, szuka najlepszych sposobów na to, by za każdym razem tworzyć terapię dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

Więcej informacji o pani Basi, jej sposobie pracy, podejściu do klientów, doświadczeniu i wykształceniu znajdziecie tutaj. Zapisy na wizytę bezpośrednio u psychoterapeuty. Serdecznie zapraszamy!

Comments are closed.

Cresta Social Messenger