fbpx

Agnieszka Stachowiak – psychoterapeutka psychodynamiczna

Nasz zespół się powiększa! Z dumą zapraszamy do nowej członkini naszego rosnącego zespołu – psychoterapeutki pracującej w nurcie psychodynamicznym – pani Agnieszki Stachowiak. Pani Agnieszka pracuje psychoterapeutycznie z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą (od lat 14), prowadząc konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną.

Warto się do niej zgłosić na psychoterapię indywidualną, jeśli cierpimy na zaburzenia depresyjne, chwiejność emocjonalną, zaburzenia lękowe, mamy trudności w relacjach, doświadczamy dolegliwości psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, myśli obsesyjnych, czy też przeżywamy kryzys życiowy.

Ponadto pani Agnieszka Stachowiak prowadzi konsultacje psychologiczne, czyli wstępne lub też  ograniczone w czasie spotkania z klientami naszego gabinetu – dla osób potrzebujących wsparcia w kryzysie, szukających dla siebie odpowiedniego rodzaju pomocy, chcących uzyskać wiedzę na temat zjawisk psychologicznych (emocji, reakcji, zaburzeń itp).

Podobnie jak większość osób w naszym zespole, prowadzi sesje zarówno na żywo w gabinetach na warszawskiem Ursynowie (przy ul. Cynamonowej 19 i przy ul. Grzegorzewskiej 4), jak i w formie online. Pracuje w poniedziałki i we wtorki w pierwszej połowie dnia.

Więcej informacji o psychoterapeutce, jej wykształceniu, kompetencjach i sposobie pracy znajdziecie tutaj. Zapisy na wizytę w systemie rezerwacji online lub pod telefonem 730 110 477

Comments are closed.

Cresta Social Messenger