fbpx

Agata Mamczur – terapeutka & trener oddechu

Choć mogłoby się wydawać, że oddychanie to rzecz najprostsza na świecie, znana i dostępna każdemu z nas, to jednak jak się okazuje, oddech i praca z nim kryje w sobie wiele możliwości. Praca z oddechem to zarówno praca typowo “narzędziowa” – możemy się przy pomocy oddechu uspokoić, zrelaksować albo pobudzić – jak i głęboko terapeutyczna – gdy pracując z oddechem kontaktujemy się ze sobą, swoimi emocjami i potrzebami, a dzięki temu odnajdujemy balans w życiu albo lepiej rozumiemy, na czym polegają pojawiające się trudności.

Dlatego z radością informujemy, że od czerwca tego roku do naszego zespołu dołączyła nowa specjalistka – Agata Mamczur, profesjonalny praktyk, terapeutka i trener oddechu. Pani Agata pracuje zarówno indywidualnie, jak i w formie warsztatów grupowych. Prowadzi pojedyncze sesje pracy z oddechem, sesje praktyki oddechowej, jak i dłuższe formy pracy z oddechem. Więcej o tym, na czym polega praca z oddechem, czemu służy oraz jakie formy pracy z oddechem są dostępne dla naszych klientów znajdziecie tutaj: praca z oddechem.

Dodatkowo pani Agata Mamczur prowadzi konsultacje psychologiczne, czyli wstępne spotkania z klientami, pomagające w wyborze odpowiedniego specjalisty lub rodzaju pracy psychologicznej czy też psychoterapeutycznej. Podobnie jak inni nasi specjaliści, prowadzi spotkania zarówno w gabinecie, jak i w formie online.

Więcej informacji o pani Agacie, jej sposobie pracy, kompetencjach, szkoleniach i doświadczeniu zawodowym znajdziecie tutaj. Zapisy na wizytę prowadzimy w systemie rezerwacji online oraz pod telefonem 730 110 477

Comments are closed.

Cresta Social Messenger